Kdo jsme

AegisLaw jsme založili jako dlouhodobý projekt s cílem pomáhat ostatním překonávat jejich právní problémy a spolupracovat s lidmi, kterým důvěřujeme a které máme rádi.

JAKPRACUJEME

Usilujeme o dlouhodobé vztahy s našimi kolegy i klienty. Naším cílem je porozumět jejich podnikání, protože jedině tak je možné porozumět tomu, co je pro ně důležité. Jsme dobří v tom, co děláme - náš tým nasbíral desítky let zkušeností z předních mezinárodních advokátních kanceláří.

CODĚLÁME

Pomáháme našim klientům překonávat právní problémy, se kterými se potýkají. Máme rádi náročné případy, protože je na nich vidět, že se nebojíme přijímat výzvy.

Novinky

Bára Straková spolupředsedkyní výboru pro komunikaci

Bára Straková, naše advokátní koncipientka, byla zvolená spolupředsedkyní výboru pro komunikaci v rámci Women In Sports Law - WISLaw.

Link

Úprava fondového podnikání ve víru novel

Jiří Kokeš se v článku pro epravo.cz., a.s. zabýval návrhem novely zákona o investičních společnostech a investičních fondech.

Link

Krátkodobá ubytování

František Sedláček a Nela Petrášová se v článku pro epravo.cz, a.s. zabývali rozhodnutím Nejvyššího soudu ohledně krátkodobých ubytování a jejich rozporu s účelem nájmu.

Link

Publikace EU and International Employment Law

Kateřina Demová připravila část věnující se českému pracovnímu právu pro rozsáhlou publikaci EU and International Employment Law vydávanou ze strany předního světového poskytovatele právních, regulačních a obchodních informací a analýz LexisNexis.

Link

Vítáme nového člena týmu, Vojtěcha Hanzala

Vojtěch je naším novým advokátním koncipentem, který se u nás bude věnovat pracovnímu právu, obchodnímu právu a oblasti compliance.

Link

Webinář - Dohody o pracích konaných mimo pracovní poměr ve víru změn

Kateřina Demová a Jáchym Stolička spolu s Gabrielou Ivanco, daňovou poradkyní z Mazars, uspořádali pro epravo.cz, a.s. online webinář ohledně nejnovějších změn týkajících se dohodářů.

Link

Pokud v advokacii nerozumíte lidem, nerozumíte svému byznysu

Naši partneři hovořili pro magazín CEO o fungování, úspěších a hodnotách, na kterých je kancelář založena.

Link

Navrhované změny zákoníku práce v roce 2024

Kateřina Demová a Peter Perniš připravili přehled navrhovaných změn zákoníku práce v roce 2024.

Link

Představení novely zákona o obalech

Vojtěch Faltus a Tereza Žůrková v článku pro epravo.cz, a.s. rozebírali novelu zákona o obalech, kterou představila vláda v závěru minulého roku. Novela má za cíl snížit množství odpadu a podpořit tak jeho recyklaci.

Link
Načíst další

NOVINKY NA VÁŠ E-MAIL

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU