Kdo jsme

AegisLaw jsme založili jako dlouhodobý projekt s cílem pomáhat ostatním překonávat jejich právní problémy a spolupracovat s lidmi, kterým důvěřujeme a které máme rádi.

JAKPRACUJEME

Usilujeme o dlouhodobé vztahy s našimi kolegy i klienty. Naším cílem je porozumět jejich podnikání, protože jedině tak je možné porozumět tomu, co je pro ně důležité. Jsme dobří v tom, co děláme - náš tým nasbíral desítky let zkušeností z předních mezinárodních advokátních kanceláří.

CODĚLÁME

Pomáháme našim klientům překonávat právní problémy, se kterými se potýkají. Máme rádi náročné případy, protože je na nich vidět, že se nebojíme přijímat výzvy.

Novinky

Na koho se můžete těšit na sportovně právní konferenci Women on the Pitch?

Jak jsme již avizovali, dne 20.10.2023 pořádáme společně s Bellver Sports a Liedershop Woman Football v galerii SmetanaQ mezinárodní sportovně-právní konferenci o ženském fotbale. A na koho se vlastně můžete těšit?

Link

Aegis Law znovu v DEAL MONITORU

Naše kancelář převzala právní zastoupení insolvenčního správce v kauze zkrachovalého e-shopu MAMMOTH, kde jsou přihlášeny pohledávky v celkové výši zhruba 5.000.000.000,- Kč. Více se můžete dočíst v aktuálním přehledu významných mandátů předních advokátních kanceláří vedených společností epravo.cz, a.s.

Link

Partner naší kanceláře a vedoucí pracovněprávního týmu Tomáš Procházka komentoval ve vysílání České televize v pořadu 90′ ČT24 novelu zákoníku práce.

Dohodáři, home office a digitalizace. To byla tři hlavní témata, o kterých včera večer hovořil partner naší kanceláře a vedoucí pracovněprávního týmu Tomáš Procházka v pořadu 90′ ČT24 ve vysílání České televize.

Link

Komentář Tomáše Procházky o pracovních podmínkách pro cizince

V pondělním 90’ ČT24 komentoval partner naší kanceláře, Tomáš Procházka, pracovní podmínky pro cizince. 

Link

Doručování písemností do zahraničí mimo Evropskou unii

Paulína Macháčová se v článku pro epravo.cz, a.s. věnovala vybraným ustanovením Haagské úmluvy o doručování.

Link

Umístění v žebříčku IFLR1000

V evropském žebříčku IFLR1000 byla naše kancelář pro rok 2023 oceněna jako „Notable“ v oblasti M&A!

Link

10 nejvlivnějších právníků v oblasti pracovního práva a Tomáš Procházka mezi nimi

Partner naší kanceláře, Tomáš Procházka, byl serverem Business Today zařazen mezi 10 nejvlivnějších právníků v oblasti pracovního práva v České republice pro rok 2023.

Link

10 otázek pro Jiřího Kokeše

Vedoucí advokát Jiří Kokeš odpovídal na 10 otázek pro epravo.cz, a.s. V článku se například dozvíte, kterou knihu četl naposledy, proč se rozhodl stát právníkem nebo čím by byl, kdyby se právníkem nestal.

Link

Náhrada škody za koronovirová opatření je možná

Nové rozhodnutí Nejvyššího soudu umetá poškozeným podnikatelům
cestu pro možnost získání náhrady škody vzniklé v důsledku koronavirových opatření.

Link
Načíst další

NOVINKY NA VÁŠ E-MAIL

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU