HLEDÁME POSILU DO NAŠEHO TÝMU

Paralegal - Student 3.-5. ročníku právnické fakulty

 

O NÁS

Jsme perspektivní advokátní kancelář s velkými plány. AegisLaw jsme založili jako dlouhodobý projekt s cílem pomáhat našim klientům překonávat jejich právní problémy a spolupracovat s lidmi, kterým důvěřujeme a které máme rádi. Usilujeme o dlouhodobé vztahy s našimi kolegy i klienty. Naším cílem je správně chápat podnikání našich klientů, protože jedině tak je možné porozumět tomu, co je pro ně důležité. Členové našeho týmu nasbírali zkušenosti v předních mezinárodních advokátních kancelářích a pravidelně se umisťujeme v mezinárodních žebříčcích Legal 500 a Chambers and Partners.

JAKÉ JE U NÁS PRACOVAT?

Fungujeme jako tým. Je pro nás důležité, aby celá kancelář táhla za jeden provaz. Vzájemně si pomáháme, nemáme uvnitř kanceláře „ostré lokty“. Nechybí nám ani smysl pro humor. Platíme velmi dobře, máme tradiční i netradiční benefity, finanční ohodnocení pravidelně navyšujeme.

KOHO HLEDÁME?

Spolehlivého a pracovitého studenta 3.-5. ročníku právnické fakulty. Očekáváme nástup co nejdříve, práci 3+ dny v týdnu, znalost anglického jazyka a připravenost dále se vzdělávat a rozvíjet.

Životopisy posílejte na pavlina.sejckova@aegislaw.cz

NOVINKY NA VÁŠ E-MAIL

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU