Kdo jsme

AegisLaw jsme založili jako dlouhodobý projekt s cílem pomáhat ostatním překonávat jejich právní problémy a spolupracovat s lidmi, kterým důvěřujeme a které máme rádi.

JAKPRACUJEME

Usilujeme o dlouhodobé vztahy s našimi kolegy i klienty. Naším cílem je porozumět jejich podnikání, protože jedině tak je možné porozumět tomu, co je pro ně důležité. Jsme dobří v tom, co děláme - náš tým nasbíral desítky let zkušeností z předních mezinárodních advokátních kanceláří.

CODĚLÁME

Pomáháme našim klientům překonávat právní problémy, se kterými se potýkají. Máme rádi náročné případy, protože je na nich vidět, že se nebojíme přijímat výzvy.

Novinky

Bára Straková úspěšně složila advokátní zkoušky

Bára Straková, která se v naší kanceláři věnuje zejména sportovnímu právu, litigacím, M&A a obchodnímu právu, úspěšně složila advokátní zkoušky a nově působí na pozici advokátky.

Link

Komentář Františka Sedláčka pro Hospodářské noviny

Náš advokát František Sedláček komentoval Hospodářské noviny narůstající problém krachu emitentů rizikových dluhopisů.

Link

Vítáme v našem týmu nového právního asistenta

Filip Šíp je studentem 2. ročníku právnické fakulty Univerzity Karlovy a nastupuje k nám na pozici právního asistenta.

Link

Nová posila v našem týmu!

Alžběta Prokopová je studentkou 4. ročníku Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně a nastupuje k nám na pozici Paralegal.

Link

Advokátní konference v Praze

V Praze se chystá 6.6.2024 advokátní konference na téma Výzvy advokacie v roce 2024. Na programu jsou nejen aktuální trendy v advokacii, AI, ale i sdílení zkušeností z vedení advokátních kanceláří! Jeden z řečníků je i náš partner Jan Krampera.

Link

Debata žen v advokacii o jejich specializacích a advokátním světě

Advokátka Paulína Macháčová v živém streamu podcastové série Právničky Live pořádaného nakladatelstvím Cover Story při projektu #PRVNÍCH100LET diskutovala společně s dalšími advokátkami například o výhodách či nevýhodách různých specializací nebo o důležitosti odpočinku.

Link

Směrnice EU o rovném odměňování mužů a žen

Tomáš Procházka a Peter Perniš připravili přehled nejzásadnějších změn, na které se výhledově můžeme připravit ve smyslu směrnice EP a Rady (EU) 2023/970. Návrh transpoziční novely by měl být zveřejněn do léta.

Link

Rozhovor Vojtěcha Faltuse pro Estate & Business

Vojtěch Faltus v rozhovoru pro Estate & Business, vydávaný Mediální skupinou A11 hovoří o změnách ve stavebním právu, které nastanou začátkem července.

Link

ESG Reporting

V souvislosti s účinností tzv. CSRD směrnice budou pro řadu společností stanoveny nové povinnosti v oblasti ochrany životního prostředí a boje proti klimatické krizi. Rudolf Kristian a Martina Benešová připravili na dané téma newsletter, jak by ESG Reporting měl probíhat.

Link
Načíst další

NOVINKY NA VÁŠ E-MAIL

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU