Kdo jsme

AegisLaw jsme založili jako dlouhodobý projekt s cílem pomáhat ostatním překonávat jejich právní problémy a spolupracovat s lidmi, kterým důvěřujeme a které máme rádi.

JAKPRACUJEME

Usilujeme o dlouhodobé vztahy s našimi kolegy i klienty. Naším cílem je porozumět jejich podnikání, protože jedině tak je možné porozumět tomu, co je pro ně důležité. Jsme dobří v tom, co děláme - náš tým nasbíral desítky let zkušeností z předních mezinárodních advokátních kanceláří.

CODĚLÁME

Pomáháme našim klientům překonávat právní problémy, se kterými se potýkají. Máme rádi náročné případy, protože je na nich vidět, že se nebojíme přijímat výzvy.

Novinky

Aegis Law v DEAL MONITORU

O úspěšném dokončení rozsáhlého compliance auditu u našeho svého významného klienta se dočtete v aktuálním přehledu významných mandátů předních advokátních kanceláří vedených společností epravo.cz, a.s.

Link

Bulletin práva finančních trhů

Jiří Kokeš a Paulina Macháčová připravili další vydání přehledu novinek z oblasti práva finančních trhů.

Link

Webinář - Vybrané aspekty smlouvy o dílo

Smlouva o dílo nemusí být strašákem! Na našem webináři se dozvíte více o nástrahách smluv o dílo a o tom, jak se s nimi poprat.

Link

Webinář – Whistleblowing vol. 2

Zveme Vás na náš webinář týkající se nových povinností pro zaměstnavatele 50 a více zaměstnanců, která bude třeba plnit již od 15.12.2023.

Link

Mateřská dovolená ve sportu

V článku pro epravo.cz, a.s. Bára Straková popisuje jak je mateřská dovolená ve světě sportu upravena a jak moc se liší od běžné pracovněprávní úpravy.

Link

Webinář - Aktuální změny v oblasti mzdové agendy

Dohodáři ve víru novely zákoníku práce a konsolidační balíček. O tom bude mluvit Kateřina Demová spolu s daňovou poradkyní, specialistkou na personální daně, Gabrielou Ivanco z poradenské společnosti Mazars.

Link

Vánoční strom splněných přání se rozsvítil už v listopadu

Vánoční charitativní jarmark v prostorách budovy myhive se nesl v krásné poklidné atmosféře. 

Dobré duše darovaly dětem dárky pod strom splněných přání, které jim distribuuje Život dětem s Klokánkem. Na podporu neziskových organizací bylo možné si zakoupit občerstvení a ručně dělané výrobky.

Link

Komentář Tomáše Procházky pro Deník N

Partner a vedoucí pracovněprávního týmu Tomáš Procházka komentoval pro Deník N situaci ohledně plánovaných protestů lékařů proti přesčasům v nemocnici.

Link

Vítáme nového člena týmu, Martinu Benešovou

Martina je naší novou advokátkou, která se u nás bude věnovat zejména nemovitostním transakcím a developerským projektům.

Link
Načíst další

NOVINKY NA VÁŠ E-MAIL

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU