Diskuzní panely konference Women on the Pitch

Jaké 4 diskuzní panely proběhnou na mezinárodní konferenci o ženském fotbale, kterou v Aegis Law pořádáme dne 20.10.2023?

Během dne proběhnou celkem 4 diskuzní panely, a to na níže uvedená témata:

◾ Employment Matters

Rozdíly v odměňování, úprava mateřské dovolené ve fotbale, nebo třeba rozdíly ve smlouvách žen a mužů. O tom všem si budeme povídat v rámci prvního panelu jehož tématem je pracovněprávní problematiky!

◾ Growth of Women‘s Team in a Club

Jaký je přístup sponzorů a liší se sponzorské smlouvy žen nějak od těch v mužském fotbale? A existuje vlastně nějaký jednoduchý návod na rozvoj ženského týmu v rámci klubu? To vše a mnohem víc bude obsahem diskuze v rámci druhého diskuzního panelu na téma růst ženského týmu v rámci klubu.

◾ Commercial Value of Women´s Football

Popularita ženského fotbalu v posledních letech roste, a to má samozřejmě vliv i na jeho obchodní hodnotu. Jak může rostoucí zájem mít vliv na platy hráček, sponzorské smlouvy a ženský fotbal celkově?

◾ Where are we heading next?

V posledním z diskusních panelů probereme sportovně-právní výhledy ženského fotbalu do budoucna, zhodnotíme právě proběhnuté mistrovství světa žen FIFA a navážeme na témata, která byla diskutována v rámci FIFA Women’s Football Convention.

NOVINKY NA VÁŠ E-MAIL

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU